Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

REKRUT

5

REKRUT – szorstkowłosy terier, jak na teriera przystało – wesoły, zabawowy, energiczny. Czego wcale nie widać na zdjęciach, bo po tylu latach odsiadki w schroniskowym kojcu – cała odwaga opuściła Rekruta po wyprowadzeniu na zewnątrz. Przeciwnie, poczuł się bardzo niepewnie, zdeprymowany i pogubiony. Smutne, jeśli świat psa sprowadza się tylko i wyłącznie do tego kojca, i jeśli tylko tam czuje się naturalnie. Ale zarazem Rekrut bardzo lgnie do ludzi: i wtulał się, i łapę podawał, i wwąchiwał się w dłoń. Jest człowieka ciekawy i bardzo dobrze do niego nastawiony, będzie pierwszy do współpracy. Tylko jeśli pies spędził trzy czwarte swojego życia z dala od tego człowieka, to potrzebuje czasu, aby sobie go na nowo przypomnieć. I aby znowu beztrosko bawić się, chodzić na spacery, czerpać z życia pełnymi garściami.
Rekrut ma ok. 4-5 lat. W schronisku przebywa od sierpnia 2013r.
KOJEC: XVI – 28
NR: 4240

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji