Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Reks

128
Pupilove.pl

Cała Polska szuka domu dla Reksa! Pełna mobilizacja! Wzruszający film

PEŁNA MOBILIZACJA! OPIEKUN REKSA UMIERA W HOSPICJIUM ! PILNY DOM DLA REKSA ! REKS PRZEBYWA W SCHRONISKU W TOMARYNACH ! Reks jest pod opieką Stowarzyszenia Przyjaciół Schroniska w Tomarynach. PIES STRACIŁ WOLĘ ŻYCIA!
Śmiertelnie chory i samotny pan Alfons przebywa w hospicjum w Olsztynie. Jego 12-letni pies Reks trafił do schroniska w Tomarynach. Pies z tęsknoty „zrezygnował z życia”. Nie je, nie pije, leży zwinięty w kłębek – mówi Sylwia Pacewicz, kierująca schroniskiem w Tomarynach. Osoby zainteresowane przygarnięciem Reksa zachęcamy do kontaktu ze schroniskiem dla zwierząt w Tomarynach. Opiekunowie ze schroniska w Tomarynach osobie, która zdecyduje się przygarnąć psa, deklarują pomoc. Reks dostanie karmę, posłanie i zostanie zaszczepiony. Oto klika informacji o Reksie. Mimo 12 lat pies jest bardzo radosny, żywiołowy i ma łagodne usposobienie. Reks nigdy nie miał kontaktu z dziećmi. Jest średniej wielkości niewykastrowanym kundelkiem. Jeśli chodzi o jedzenie nie jest wybredny. Pies mieszkał ze swoim opiekunem w domu i nie umie chodzić na smyczy.

Na stronie na facebooku stwoarzyszenia: ,,Stowarzyszenie Przyjaciół Schroniska w Tomarynach” znajduje się film oraz informacje o psiaku. Nie zostawiajmy go tak!

Kontakt ze Schronskiem: 534 204 420; 606 507 829

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji