Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Reks-adoptowany

fb_img_14932197757831

Rex to około 1.5 roczny kundelek, przypominający z umarszczenia troszkę owczarka niemieckiego.
Jest to dość spory piesek, sięga za kolano. Pięknie potrafi siadać na zawołanie i podawać łapę.
Piesek niedawno jeszcze miał swój domek, mieszkał na podwórku z innym mniejszym kundelkiem z którym bardzo dobrze się dogadywał. Piesek wychowywał się także przy małym dziecku, uwielbiał zabawy z nim i to właśnie ten mały człowieczek nauczył go tych komend. Rex pięknie chodzi na smyczy.
Niestety właściciele byli zmuszeni do bardzo szybkiej przeprowadzki, niestety w drugie miejsce nie mogli zabrać ze sobą psiaków. Mniejszy znalazł domek u rodziny właścicielki, niestety Reksia nikt nie chciał przez jego wielkość.. i tak trafił do nas.
Reksio w boksie jest bardzo smutny, jest przerażony ilością zwierząt, ciągłym hałasem, nie potrafi się tutaj odnaleźć.. gdy tylko wychodzi na spacer za bramą staje się INNYM PSEM. Kocha ludzi całym swoim sercem, wręcz uwielbia się przytulać, wciska główkę pod dłonie, podczas pierwszego spaceru z wolontariuszką cały czas wciskał się na ręce, chciał być przytulany, głaskany, reszta go nie interesowała.. tylko ta osoba wtedy się liczyła, byle być znowu głaskanym….. kochanym.
Reksio to wspaniały pies dla całej rodziny..
Proszę pokochaj Reksa, na pewno będzie wiernym i oddanym psem.
Reks przed adopcją zostanie wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji: Martyna 882 470 992

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji