Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

RENAULT

14355150_562269657293587_4762647002432003629_n

RENAULT – był piękny jak marzenie, choć nie wiemy, czy były właściciel szczycił się jego urodą, czy był po prostu owczarkiem do pilnowania, traktowanym jeszcze o tyle, o ile spełniał się jako dobry stróż. Teraz jest przede wszystkim porzuconym i bezpańskim owczarkiem, psem przecież nauczonym żyć dla – i przy człowieku. Ciągle bardzo ufny,. najszczęśliwszy, gdy ktoś zwróci na niego uwagę, pogłaszcze, przytuli. Jest starszy – może nie bardzo stary, ale widać po nim ząb czasu. Sterany, zaniedbany, nieprzyzwyczajony do walki o swoje (bo zawsze pobyt w schronisku jest walką o swoje), wreszcie zmęczony. Może szwankować mu zdrowie, choć póki co jeszcze jest na nogach – ale stare psy, które nie mają dla kogo żyć, chorują szybciej. Być może będzie wymagał większych nakładów finansowych, aby wyprowadzić go na prostą, być może trzeba będzie mu pomagać w psiej jesieni życia. Ale jeśli nie znajdzie się ktoś, kto zaryzykuje adopcję starego psa – to Renault będzie gasł samotnie w schronisku. A tyle ma w sobie jeszcze radości, i taki potencjał do pokochania kogoś, tak jak tylko stary, mądry pies potrafi.
Renault ma ok. 7-8 lat.
KOJEC: 1 D
uwaga: w schronisku będzie identyfikowany bez numeru

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji