Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Resio-schronisko-psy-do-adopcji

resio
Pupilove.pl

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

RESIO to około 3-4-letni, wesoły i energiczny pies. Gdy trafił do schroniska był mocno wychudzony, zaniedbany, wyliniały. Pies trafił do nas po śmierci swojego właściciela. Być może ze względu na chorobę nie mógł się nim opiekować, a rodzina, po śmierci pana, pozbyła się jego psów :(.
Obecnie Resio odżył, zrobił się bardzo ładny. Sierść odrosła, nabrała zdrowego wyglądu, jest lśniąca i czysta.
Resio jest przyjazny do ludzi, dobrze dogaduje się także z innymi psami. Nie pozwala się dominować, ale sam nie jest psem nerwowym i dogaduje się ze swoimi współtowarzyszami.
Resio obecnie waży około 18-20kg. Odzyskał właściwą wagę. Psiak ma długie łapy, jest średnio-większy. Ma piękne, intensywne umaszczenie.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy, odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Nie wydajemy zwierząt na łańcuch ani szczeniąt na zewnątrz.PROSIMY O KONTAKT POMIĘDZY 8:00-20:00

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji