Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Roki

138

Młody, kontaktowy Roki, cudny pies północy do adopcji!

ROKI około 4-letni radosny futrzak, którego duży puchaty pysio tęsknie wystaje zza krat w oczekiwaniu na nowy dom.
Roki jest psem kontaktowym, lubiącym ruch i naukę. Odpowiednio poprowadzony będzie szybko się uczył i ma szanse stać się wspaniałym towarzyszem nowych aktywnych opiekunów. Młody i silny pies potrzebuje domu, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu.
Potrafi chodzić na smyczy, ale lubi pociągnąć. Dla wprawnego opiekuna nauka chodzenia bez szarpania nie powinna stanowić problemu.
Nie wykazuje agresji do ludzi,ale jest psem broniącym swoich zasobów. warto o tym pamiętać przy wkładaniu ręki do pełnej miski. ( z pustą nie ma problemu) Zachowanie do dzieci nie jest znane. Z psami bywa różnie. Nie nadaje się do domu z kotami i gospodarstw z ptactwem.
Kombinator, znudzony brakiem ciekawych zajęć wykorzysta furtkę do wolności. W przypadku domu niezbędne jest odpowiednie ogrodzenie, w sytuacji zamieszkania w bloku konieczność pokazania nowego życia od podstaw. Roki jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Posiada chip.
Przebywa w woj. dolnośląskim

Kontakt w spawie adopcji
Maja 607-524-509

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji