Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Roki

image-14

Roki wrócił za schroniskowe kraty i po raz kolejny czeka na prawdziwy dom, na miłość prawdziwą.. To już drugi raz :(. Za pierwszym razem starszej Pani, która mieszkała w domu zaczęła przeszkadzać energia i ruchliwość Rokiego, teraz wyjazd za granicę.. Do 3 razy sztuka?? Wierzymy, że się uda! Roki to przyjazny i kochany psiaczek, który jest też bardzo energiczny, ma dużo siły, uwielbia bawić się i biegać.. Drugie oblicze Rokiego , to piesek domowy, którego , gdy już znalazł się w środku , wśród domowników żadną siłą nie można było namówić by wyszedł, tak potrzebuje i pragnie towarzystwa człowieka , miłości i czułości . Ostatnia adopcja to dom z dwójką dzieci, które uwielbiały Rokiego, więc jak najbardziej może być do adoptowany przez rodzinę z dziećmi – ale to musi być już ostatni dom do jakiego Roki trafi.
Powrót do schroniska z dobrego domu, to traumatyczne przeżycie dla psa , serce boli gdy patrzy się na to 🙁 nie możemy go zawieźć powtórnie…

Historia psiaka wygląda tak:
Któregoś popołudnia nagle zjawił pod drzwiami pewnego domu w Oświęcimiu. Właściciele posesji byli przekonani, że piesek niebawem znajdzie drogę do swojego domu. Tak się, jednak się nie stało. Gdy Roki dostał miskę pełną jedzenia nie opuścił “upatrzonego” domu nawet na krok, wręcz bronił swojego nowego terytorium. Było bardzo zimno a domownicy nie mogli go wziąć do siebie, trafił więc do schroniska.. Ale to nie wszystko :(. Do obroży Rokiego przypięty był długi kawałek łańcucha. Wnioskujemy, że sporą część swojego życia, albo nawet i całe życie Roki musiał spędzić na łańcuchu, świadczy o tym również to, że nie potrafił w ogóle chodzić na smyczy. Na początku był strasznie chaotyczny, cały czas kręcił się w kółko i szczekał, zachowywał się jak typowy piesek łańcuchowy Z dnia na dzień było jednak coraz lepiej 🙂 Z niecierpliwością oczekiwał wyjścia na spacer i ogromnie energicznie swą radość okazywał, gdy już jest na spacerze zachowuje się całkiem grzecznie..

Pokaż Rokiemu, że życie nie musi być złe, ADOPTUJ… 🙂

płeć: samiec

wiek: ur.około 2009r.

kastracja: tak

szczepienia : tak

odrobaczenie: tak

waga: około 16 kg

Tel.kontaktowe w sprawie adopcji:

691 – 485 – 682
698 – 024 – 633
660 – 162 – 606
W razie gdybyśmy nie mogli odebrać telefonu, prosimy o sms z treścią ” adopcja Roki” i oddzwonimy gdy tylko będziemy mieć taką możliwość.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji