Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Roli

r1
Pupilove.pl

Roki psiak, który nie ma szczęścia w swoim życiu, niestety jest zwrotem z adopcji. Roki to wesoły, energiczny i zwariowany psiak, który widząc znajome osoby, skacze z radości w boksie jak sprężynka. Na spacerach psiak trochę ciągnie na smyczy, ale to przez to, że chciałby wszystko obwąchać, rozładować nadmiar swojej energii. Roki wypuszczony na wybieg biega jak szalony, uwielbia grać w piłkę, aportować i wykonywać komendy. Roki to ciepły i kochany psiak, który lubi być głaskany, przebywać w towarzystwie człowieka, którego zna. Roki potrzebuje miłości, towarzystwa i uwagi. Chłopak akceptuje inne psiaki, ale nie lubi kiedy mu się zanadto narzucają. Potrafi być dominujący, ale nie wykazuje agresji.

Płeć: Samiec
Wiek: 3 lata
Waga: 10 kg
Data przyjęcia: 05.10.2016
Nr ewidencyjny: 1861/16

Roki potrzebuje konsekwentnego i odpowiedzialnego opiekuna, który będzie z nim pracował i nie pozwoli sobie wejść na głowę. Opiekuna, który zna charakter psiaków w typie sznaucer i dla którego psiak będzie pełnoprawnym członkiem rodziny.

Kontakt w sprawie adopcji:
Opiekun Magda 513932996 ,
Wolontariuszka Małgosia 664 92 33 11

Psiak przebywa w schronisku Na Paluchu w Warszawie.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji