Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Roma – do adopcji

image-18

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Roma to ostatni poPUKowy pies w schronisku w Dyminach.
Od wielu lat w zamknięciu, jak wielu nikt nie wie, na pewno minimum pięciu.
Przeżyła piekło, przetrwała i cały czas nie traci nadziei.
Lata mijają, ludzie się zmieniają, jedne psy odchodzą, inne przychodzą, a ona wciąż tam jest. Od czasu, do czasu zmienia tylko boks i partnerów niedoli… Mimo to, wciąż czeka, aż ktoś w końcu ją zauważy i pokocha. Tak po prostu, tak naprawdę, za nic, ZA TO, ŻE JEST. Ona naprawdę na to zasługuje.
Romisia jest bardzo delikatna i wrażliwa. Po koszmarze z czasów obozu zagłady, była bardzo wycofana i bała się ludzi. Jednak po latach pracy, z dobrymi ludźmi, powoli się otworzyła i zaufała człowiekowi. Jest niedużą, kilkuletnią sunią. Niby taka zwykła, nijaka, “szarutka”, ale może jednak znajdzie się ktoś, dla kogo będzie NIEZWYKŁA. Na takiego właśnie CZŁOWIEKA czeka ROMA.
Roma ma wielu ludzkich przyjaciół, którzy przez te wszystkie lata szukali dla niej domu. Miała dziesiątki ogłoszeń, zdjęć i wydarzeń, jak do tej pory bezskutecznych.
Co ona takiego ma, lub czego nie ma, że nikt nie zwraca na nią uwagi?!!!

Sunia jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. Przebywa w schronisku w Dyminach. Oferujemy pomoc w transporcie do nowego domu.

Kontakt w sprawie adopcji 796-342-022.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji