Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Rosek

psy-do-adopcji-pupilove-bardzo-mily-i-kochany-nieduzy-i-grzeczny-rosek-szuka-domu-adopcja-malopolskie

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Rosek to niewielki, grzeczny i przyjazny psiak o bardzo miłym usposobieniu. Jest kochany, miły i bardzo skierowany na człowieka, a przy tym nie jest natarczywy. Nie skacze po ludziach, nie jest nadpobudliwy. Nie dokucza innym psom, nie wchodzi w awantury z psami, jest bardzo grzeczny i niekonfliktowy.
Rosek jest w wieku około 5-6 lat, ale na pewno nie starszy. Jest w dobrej kondycji fizycznej. Zna ludzi i prawdopodobnie ktoś kiedyś o niego dbał, ale psiak musiał przestać być komuś potrzebny i stał się zbędnym zwierzakiem… Rosek jest przemiły; zawsze wesoły i przyjazny. Pięknie spaceruje na smyczy, nie ciągnie i nie szarpie. Przebywanie w jego towarzystwie to prawdziwa przyjemność.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i przed adopcją zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

Kontakt: 793 993 779

PROSIMY O KONTAKT POMIĘDZY 8:00-20:00

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji