Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Rudi

140
Pupilove.pl

Rudi wesoły, aktywny siberian husky czeka na uśmiech losu

Wśród wielu stworzeń niektóre łapią za serce mocniej -on Rudi.
Ten ok. 5 letni stworek przeszedł już trochę w życiu. Kilku ludzi zawiodło jego miłość, chociaż on sam nie pojmuje dlaczego. Na początku 2016 roku znaleziony na Podhalu. Wychudzony i przestraszony.
Teraz w pełni formy przebywa w hoteliku. Ma pełną opiekę – ale nie ma tego jednego oddanego człowieka, który będzie Go kochał równie mocno , jak On jego.
Rudi jest bardzo przyjacielskim psem dla ludzi. Wesoły rozrabiaka. Jak większość psów w jego typie – uwielbia ruch. Potrafi biegać przy rowerze. Można Go zostawiać samego w domu ( jeżeli to konieczne) – nie doprowadzi do demolki, nie zawyje okolicy wilczym śpiewem. Nauczony czystości, potrafi chodzić na smyczy. Miejski gwar to nie problem. Potrzebuje aktywnego Przyjaciela . Kogoś, dla kogo będzie wyjątkowy. Odwzajemni uczucie. Typowy przedstawiciel gatunku – ma również instynkt łowny. Dlatego powinien być jedynym stworkiem domowym. Samotnik. Wymaga odpowiedzialnego podejścia – dlatego obecność małych dzieci nie jest wskazana. Wyjątkowy pies dla wyjątkowego człowieka lubiącego aktywny tryb życia. Może znajdzie się ktoś, kto szuka takiego Przyjaciela ? Proszę, udostępniajcie informacje o Rudisiu. Znajdźmy dla Niego Przyjaciela. Rudiś chce kochać.

Rudi przebywa w hotelu dla psów w woj. łódzkim, ok. 30 km od Bełchatowa.
Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany – gotowy do adopcji.
Obowiązuje wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed / po adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:
Kasia 606962357
Gosia 732270366

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji