Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Rufi

image-93

Rufi to pies, którego życie nie oszczędzało. Rufi to pies, którego nie oszczędzali ludzie. Stracił oko, najprawdopodobniej został dotkliwie pobity – na tyle, że ma połamane kręgi i uszkodzony rdzeń kręgowy oraz porażone mięśnie krtani (nie szczeka). Nie da się tego zoperować. Pies nie chodzi i nie kontroluje wydalania. Nadzieją dla Rufika jest wózek – nasi wolontariusze robili już pierwsze próby i Rufi śmigał aż miło. W ogóle, Rufi jest przeuroczym psem, radosnym i pełnym miłości do ludzi. Uwielbia masaże, jest grzeczny, tylko kotów nie lubi. Jest też istnym pogromcą piłek. Całkiem zwinnie porusza się na dwóch łapkach. Nie musi dostawać żadnych leków, ale trzeba go masować i dbać, by nie nabawił się odleżyn. Rufi ma pięć lat, jest zaszczepiony, zaczipowany (967000009406217) i wykastrowany.

Adopcja psa

Rufi przebywa obecnie w domu tymczasowym Kot i Małgorzata, w sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny: 691 683 008.

psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji