Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Rumi

118
Pupilove.pl

Rumi – mały, kudłaty piesek czeka na dom

Rumi to malutki (ok. 8kg), kudłaty piesek o smutnej historii. Ma ok. 4 lata. Jest łagodny, ładnie chodzi na smyczy, daje się brać na ręce i … szczerzy pychol w uśmiechu marszcząc nosek i pokazując piękne równe ząbki. Jest już zrezygnowany, obojętny, choć głaskanie sprawia mu przyjemność. Rumi po kąpieli byłby przepięknym pieskiem salonowym, teraz szary brud przysłania jego piekne biało- czarne futerko.
Z relacji mieszkańców rejonu gdzie Rumi był znaleziony wiemy że nie miał łatwego życia. Błąkał się dość długo, spał gdzie popadnie, a to pod mostem,a to w kanałach, a to w krzakach. Wiemy też że zdarzało się i tak że okoliczne dzieci rzucały w Rumiego kamieniami 🙁 że miał swego czasu dużą krwawiącą ranę na głowie z powodu okropnego pobicia przez któregoś z mieszkańców :/ Po tym wszystkim Rumi trafił za kraty. Mamy nadzieję, że nie będzie czekał zbyt długo na nowy domek i ktoś wynagrodzi mu los który go spotkał.
Zważając na te wszystkie fakty nie polecalibyśmy go do domu z małymi dziećmi. Rumi może się ich obawiać lub nie wyczuć ich intencji- nie chcemy by za jakiś czas ponownie szukał domu.

Pies przebywa w Jaśle. tel. 888303929

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji