Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

RUTA

7

RUTA – owczareczka, pełna uroku, choć zastanawiamy się, czy jej uszy nie spłatają figla i nie pozostaną w pozycji półklapniętej. Co oczywiście nie jest rzeczą istotną – ale wolimy uprzedzić, na wypadek, gdyby te stojące uszy były dla kogoś absolutnym warunkiem posiadania psa.
Wiemy, ze tak nie będzie. Że jeśli zabierzecie stąd Rutę, to po to, aby jej pomóc i pokochać niezależnie od walorów czy mankamentów urody. Z Rutą będzie tak samo, bo z charakteru jest owczarkiem w tysiącu procent. Jak ma przy sobie człowieka, który trzyma smycz – zapomina o całym świecie; sami przyjrzyjcie się zdjęciom, na których odprawia modły do osoby poznanej pięć minut temu. Ona po prostu musi żyć blisko z człowiekiem, bardzo blisko. Żadne tam kojce, place czy podwórka do pilnowania. Dom, i to taki przez duże D.
Ruta ma ok. 4-5 lat.
KOJEC: XVI – 21
uwaga: w schronisku będzie identyfikowana bez numeru

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji