Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Rysia

27
Pupilove.pl

Radosna Rysia, urocza suczka szuka domu, który nauczy ją żyć

Rysia to przeurocza, średniej wielkości suczka.
Rysia jest bardzo płochliwa, unika kontaktu z innymi psami. Nie lubi opuszczać swojego bezpiecznego kojca.
Nie znamy historii suczki, jedynie z obserwacji możemy wywnioskować iż przeszła jakaś traumę w życiu. Rysia jest bardzo ruchliwa jednak większość czasu spędza w kojcu z którego boi się wyjść.
Jest też wbrew pozorom dosyć radosnym psem.
Rysa potrzebuje odpowiedzialnego i cierpliwego domu, najlepiej takiego w którym będzie jedynym psiakiem. Kiedy przebywa wraz z innymi psiakami na wybiegu znajduje sobie jakieś miejsce w którym pozostaje jednak nie pozwala innym zwierzakom podejść zbyt blisko – reaguje pokazaniem kłów, warczeniem czy szczeknięciem. Tak jakby obawiała się o swoje miejsce.
Niestety w warunkach w przechowalni nie jesteśmy w stanie zapewnić jej wystarczająco dużo uwagi. Rysia niestety nie potrafi chodzić na smyczy gdyż po prostu przed nią ucieka.
Pozostając w przechowalni niestety może zdziczeć jeszcze bardziej L Rysia nie jest agresywna wobec dorosłych i dzieci. Pilnie szukamy jej nowego kochającego domu
Sunia jest odrobaczona, odpchlona i wysterylizowana.

Tel w sprawie adopcji:513270054
Adres email:asia06@neostrada.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji