Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Saba

150
Pupilove.pl

Saba grzeczna, przyjazna sunia mix PON szuka domu

Saba sunia w typie Polskiego Owczarka Nizinnego PON całe swoje dotychaczowe psie życie spędziła na łańcuchu w brudzie w pełnym słońcu bez możliwości spuszczania ponieważ teren był nie ogrodzony.
Co cieczka rodziła szczeniaki których właściciele pozbywali się w okrutny sposób. Buda bez ocieplenia, rozwalająca się była jej jedynym schronieniem. Jej włosy nigdy nie widziały szczotki ani wody co doprowadziło skórę do tragicznego stanu, grzyb i smród.
Saba została przez nas zabrana, wysterylizowana i po zabiegach pielęgnacyjnych nabrała chęci do życia. Jest bardzo grzeczna, lgnie do człowieka podaje na zmianę łapki, zabiega o uwagę. Niestety musiała być ogolona do zera ze względu na stan jej futra ale gdy szata odrośnie będzie pięknym Ponem, wiernym i wdzięcznym do końca.
Szukamy dla niej mądrego dobrego domu który otoczy ją miłością na resztę jej życia. Chcemy by nowy właściciel pokazał jej inne życie, którego ona nie zna.

Kontakt po godzinie 16, 665-158-238

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji