Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Saba

12243814_10206897996521484_511845341_n
Pupilove.pl

Na kochający dom czeka 9 letnia Saba w typie amstaffa. Przez całe życia miała dom, ale ten straciła z dnia na dzień. Właściciele zdecydowali się ją uśpić z uwagi na guz na skórze. Lekarze odmówili wykonania wyroku z uwagi na brak podstaw.

Saba została uratowana. Guz ze skóry został usunięty, przy okazji Saba przeszła zabieg sterylizacji. Przy okazji wykonano szereg badań, które potwierdziły świetną kondycję zdrowotną.

Saba jest sunią łagodną, domową.
Jest przyuczona zostawać codziennie samej na 8-9h gdy właściciel idzie do pracy. Nie niszczy, trzyma potrzeby do czasu spaceru. Jedną wadą jest chęć otwierania śmietnika i poszukiwania jedzenia :)
Saba jest bardzo żywa, wesoła, kocha aportować. Absolutnie nie widać po niej wieku!
Mieszkała przez 2 lata z małym dzieckiem. Nie wykazywała agresji, czy negatywnych zachowań. Do dorosłych tym bardziej.

Saba w swoim poprzednim domu była zawsze jedynaczką. Kontakt z psami czy kotami miała jedynie na dworze. Do większości psów sunia jest łagodna, ale zaczepiona potrafi odpowiedzieć. Poszukujemy dla niej domu raczej bez zwierzaków.

Na spacerach Saba kocha rzucanie piłki. Można ją spuszczać ze smyczy w miejscach mało uczęszczanych, wraca na zawołanie przewodnika.

Saba jest przyuczona do podróżowania samochodem. Autobusem jeździła bardzo rzadko, ale nie było z nią większych problemów.

Kontakt: 501 797 018

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji