Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Sabinka

152

Młoda, wesoła, pocieszna Sabinka. Polecamy do adopcji!

Przeszłość Sabinki, tego psiego dziecka, to był łańcuch, od szczenięcia tylko łańcuch. Właściciele jej nie chcieli trzymać, posesja była nie ogrodzona, w razie spuszczenia z łańcucha groziło jej niebezpieczeństwo wpadnięcia pod samochód lub inna krzywda, która mogla być wyrządzona przez złych ludzi.
Dzięki łańcuszkowi dobrych ludzi, Sabinka pojechała do hoteliku, ale najlepszy hotelik to tylko rozwiązanie przejściowe. Szukamy Sabince dobrego, wyrozumiałego domku, który potrafi zrozumieć, że jako młoda sunia może mieć chęć do zabawy, wybiegania się, pogryzienia zabaweczki dla psa. To jak małe dziecko, musi się wybiegać i wyszaleć.
Ma około roku lub odrobinkę więcej niż rok. Bardzo lubi siedzieć na kolanach, kocha wszystkich, ludzi, nawet nieznajomych, lubi być w towarzystwie innych psiaków, zatem posiadanie innych piesków nie będzie przeszkodaą w adopcji Sabinki. Przebywa w hoteliku niedaleko Krzeszowic, woj. małopolskie. Przed adopcją zostanie
wysterylizowana.
Nie zostanie wydana na łańcuch ani do kojca. Pójdzie do adopcji tylko do sprawdzonego domu i po zgodzie na wizytę PA oraz po-adopcyjna oraz podpisaniu papierów adopcyjnych.

Kontakt w sprawie adopcji: 531 672 847, 796 414 400

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji