Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Sali, mix mini sznaucerek, border terier, cudowna suczka!

125

Sali- Salineczka to cudowna, przeurocza, mała suczka patrząca na świat przez różowe okulary 😉 wiecznie uśmiechnięta, zawsze gotowa do poprawy humoru. Sali ostatnie lata spędziła w bardzo złym miejscu, gdzie nie miała nawet imienia. Po długiej podróży (bardzo ładnie jeździ samochodem) weszła do hotelu jak do siebie i radości nie było końca. Wolność, trawa, a nawet basen! Sali od razu pokochała 5letnią dziewczynkę, córkę właścicielki hotelu. Jest w nią wpatrzona i daje robić ze sobą wszystko a najbardziej lubi leżeć na pleckach i przyjmować głaskanko 🙂 Uwielbia się bawić, biegać, ma mnóstwo energii. Lubi inne psy, jak to suczka- ona rządzi 😉 Umie chodzić na smyczy, u fryzjera była bardzo grzeczna. Po prostu kocha cały świat. Sali waży ok. 12 kg ale docelowo powinna ok 9 – po latach bezruchu ma nadwagę. Jest w bardzo dobrej kondycji, wkrótce przejdzie kompletną diagnostykę. Ma ok. 5 lat i przebywa w hotelu pod Warszawą.
Zapraszamy na spacer zapoznawczy! Gwarantuję, że to będzie miłość od pierwszego wejrzenia 🙂 Szukamy oczywiście domu, nie budy. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna, umowa oraz osobista wizyta w hotelu.
515-998-598

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji