Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Sali

11
Pupilove.pl

Sali – młoda ONkowata sunia do adopcji

Sali to 2-letnia wesoła, grzeczna sunia średniej wielkości (25 kg). W mieszkaniu zachowuje czystość, nie niszczy mebli, pięknie chodzi na smyczy. Uwielbia zabawy, pieszczoty i zainteresowanie człowieka. Świetnie czuje się w domu i w ogrodzie, dogaduje się z innymi psami, zaprzyjaźniła się z jedną z rezydentek DT 🙂
Mimo tego, że prawdopodobnie była wcześniej źle traktowana (boi się gwałtownych ruchów), jest ufna i przyjazna, kocha ludzi. Podchodzi i trąca noskiem rękę, żeby ją głaskać.
Sunia została znaleziona na jednej z ulic Skarżyska-Kamiennej. Prawdopodobnie została wyrzucona z samochodu – boi się do niego wsiąść. Ulitowała się nad nią dobra dusza i nie pozwoliła na wywiezienie suni do schroniska, zabrała sunię do siebie.
Aktualnie Sali przebywa we wspaniałym, ale awaryjnym DT u swojej wybawicielki, ze względu na ilość przebywających w nim psów nie może tam dłużej pozostać.

Nie ma chipa. Została przebadana i zaszczepiona, jest zdrowa i została już umówiona na sterylizację.
Pilnie szukamy DT/DS, gdzie Sali będzie kochana i głaskana, gdzie nikt jej nie skrzywdzi.

Tel. 607 917 801

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji