Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Sara

168
Pupilove.pl

Sara starsza, kochana suczka porzucona jak śmieć szuka domu

Imię: Sara
Rasa: mieszaniec
Płeć: samica
Wiek: ponad 10 lat
Chip: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: kastrowana
Miejsce Pobytu: okolice Krakowa
Stosunek do psów: pozytywny
Stosunek do kotów: brak danych

Sara to starsza, kochana suczka, która w jesieni życia przekonała się jak smakuje ludzka bezduszność. Przez wiele lat mieszkała ze swoją opiekunką w mieszkaniu w jednej z miejscowości w woj. małopolskim. Opiekunka miewała lepsze i gorsze okresy, Sara zawsze wiernie stała u jej boku. W końcu w maju 2016 znaleziono Sarę przywiązaną do barierki na placu zabaw. Opiekunka zniknęła na parę dni, wywiad wśród sąsiadów nie przyniósł żadnych informacji. Sara trafiła do schroniska. Dla psa, który całe życie spędził na kanapie, w mieszkaniu, w towarzystwie opiekunki, pobyt w schronisku okazał się straszną traumą. Sara zamknęła się w sobie, nie reagowała na obecność ludzi. Po kilku dniach była opiekunka Sary wróciła do mieszkania ze…. szczeniakiem. Na pytanie o Sarę odpowiedziała, że jak jest w schronisku to niech tam zostanie….
Czy ludzie nie mają uczuć? Jak można po wielu latach zamienić wiernego przyjaciela ” na lepszy model”. Jak można patrzeć na siebie w lustrze, ze świadomością że nasz pies, który tyle lat wiernie nam towarzyszy, umiera za kratą z tęsknoty, otoczony pustką i obcymi ludźmi?
Sara trafiła pod opiekę naszej Fundacji, mieszka w domowym hotelu pod Krakowem. Otworzyła się, jest dość wesoła. Dobrze dogaduje się z psami, jednak bywa zaborcza- bardzo pilnuje opiekunki, boi się, że znowu ktoś może zniknąć z jej życia. Nie zaczepiana nie prowokuje. Powinna dogadać się także z kotem. Sara jest małym psem, waży poniżej 10 kg.
Jak na swój wiek jest w dobrej formie. Będzie idealną towarzyszką dla osób, które nie mają albo czasu albo już siły na długie, wyczerpujące spacery. Gdyby trafiła do domu z ogrodem, wystarczą jej przechadzki po podwórku. Wiemy, że Sara ma małe szanse na adopcję. Jednak wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto pokocha ją szczerze i na zawsze.

Kontakt:
Kasia 606962357
info@skrzydlatypies.pl


 

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

psy do adopcji schronisko

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji