Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

SCHNOODLE, mix pudel i sznaucer- cudny Oliś szuka domu!

6

Oliś ma ok. 4 lata. Zęby bielutkie, z zachowania- szczeniak, którego trzeba sporo nauczyć. Dotychczasowe życie spędził w ciasnym boksie bez żadnej aktywności, dlatego teraz każdy dzień wolności jest dla niego wielkim wydarzeniem. Uwielbia biegać, bawić się, szaleć na trawie. Dogaduje się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy i bez problemu jeździ samochodem. Bardzo lubi dzieci. Trzeba popracować nad skakaniem bo Oluś z miłości skacze na człowieka i wtula się z całych sił- chce dobrze, ale mały nie jest (musi schudnąć kilka kg, teraz waży ok 28). Ma mięciutką, długą sierść, był jednak tak zaniedbany, że musiał zostać ostrzyżony na krótko- tu wielkie podziękowania dla psiego salonu Sposób na psa.
Z wyglądu bardzo oryginalny- nieco dłuższe, pudlowate uszy i wąsy ala sznaucer. Wyjątkowo długi, zakręcony ogon 🙂 Wieczny optymista, zawsze uśmiechnięty i gotowy do działania. Oluś jest w bardzo dobrej formie, mimo to przejdzie pełną diagnostykę weterynaryjną. Mile widziany dom, który pójdzie z Oliverem na szkolenie bo to naprawdę bardzo mądry pies. Oliver przebywa w hotelu pod Warszawą. Zapraszam na spacer zapoznawczy!

515998598

baksio.poleca@gmail.com

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji