Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

SCOOBY

scobypupi1

Scooby – malutki (waży 8 kg) 3 letni psiak z cechami terriera, widocznymi nie tylko w jego wyglądzie, ale i w charakterze. Jest inteligentny, uparty, zawzięty i energiczny. Lubi się bawić – szczególnie upodobał sobie bieganie z piłką:) . Opanował umiejętność chodzenia na smyczy. W domu zachowuje czystość, nie niszczy, a pozostawiony sam – grzecznie czeka na powrót opiekuna. Wobec nieznajomych nieufny; opiekunowi oddaje serce, stając się wiernym, oddanym przyjacielem. Preferuje towarzystwo kobiet. Doskonale dogaduje się z psami, więc idealnie byłoby, gdyby zamieszkał w towarzystwie spokojnego, stabilnego, delikatnego psa, od którego będzie mógł się uczyć.
Scooby jest szczególny. Choć tak młody, już zdążył przeżyć piekło. Zanim trafił pod opiekę fundacji, wraz z grupą psów mieszkał w zaniedbanym gospodarstwie u pijaka, znęcającego się nad swoimi zwierzętami. Nie dziwne więc, że potrzebuje czasu, aby zaufać człowiekowi i poczuć się bezpiecznie w nowym otoczeniu.
Psiak może zamieszkać w domu z ogrodem lub mieszkaniu w spokojnej okolicy. Szuka opiekunów wrażliwych, delikatnych, ale też konsekwentnych, potrafiących budować w psie pewność siebie, nastawionych na dalszą pracę z pupilem. (W sytuacji zagrożenia Scooby może aktywnie bronić się zębami, należy też przyzwyczaić go do zabiegów pielęgnacyjnych i „przymusu”).
Scooby to maluch z potencjałem i niezaprzeczalnym urokiem. Pomimo traumatycznych doświadczeń robi wielkie postępy. Brakuje mu tylko kochającego domu.

Scooby przebywa w Raciborzu.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa)

Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy

 

 

724425008

fundacja@zwierzecapolana.org

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji