Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

SCOOBY

scobypupii

Scooby – niewielki (waży 12 kg) 3 letni psiak z cechami terriera, widocznymi nie tylko w jego wyglądzie, ale i w charakterze. Jest inteligentny, uparty, zawzięty i energiczny. Lubi się bawić – szczególnie upodobał sobie bieganie z piłką :). Opanował umiejętność chodzenia na smyczy. W domu zachowuje czystość, nie niszczy, a pozostawiony sam – grzecznie czeka na powrót opiekuna. Wobec nieznajomych nieufny; opiekunowi oddaje serce, stając się wiernym, oddanym przyjacielem. Preferuje towarzystwo kobiet. Doskonale dogaduje się z psami, więc idealnie byłoby, gdyby zamieszkał w towarzystwie spokojnego, stabilnego, delikatnego psa, od którego będzie mógł się uczyć.
Scooby jest szczególny. Doświadczył w życiu naprawdę wiele zła, nie dziwne więc, że potrzebuje czasu, aby zaufać człowiekowi i poczuć się bezpiecznie w nowym otoczeniu.
Psiak może zamieszkać w domu z ogrodem lub mieszkaniu w spokojnej okolicy. Szuka opiekunów wrażliwych, delikatnych, ale też konsekwentnych, potrafiących budować w psie pewność siebie, nastawionych na dalszą pracę z pupilem. Scooby to maluch z potencjałem i niezaprzeczalnym urokiem. Brakuje mu tylko kochającego domu.
Pies mieszka w hoteliku koło Raciborza.

 

724425008

fundacja@zwierzecapolana.org

 

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji