Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Senior Kongo ♥

13015625_1747772455438316_1276704636467528142_n
Pupilove.pl

Piszę do Państwa by opisać króciutko dramat seniora Kongo.. Ten wdzięczny, ułożony starszy pan nie miał łatwego życia.. Długo czekał na dom.. Mijały dni, miesiące, lata.. On siedział za kratami.. Pewnego dnia został adoptowany, był to rok 2010. Gdy wolontariuszki pojechały z wizytą do Kongo zastały go przykutego łańcuchem do budy. Mimo tego pies był bardzo przywiązany do swojego opiekuna, ten obiecał na poprawe warunków życia Kongo, dlatego nie było powodu zabierania psa interwencyjnie.. Pan zmarł.. Rodzina wyrzuciłą psa na ulicę, gdzie dobra dusza znalazła go przestraszonego, zmarzniętego w rowie.. Po 5 latach życia w swoim „domu” Kongo powrócił za kraty… Kiedyś zaledwie 5 letni pies.. Teraz 10 letni staruszek.. Kongo jest bardzo, bardzo smutny w schronisku.. Całymi dniami leży najchętniej w budzie na swoim kocyku. Czeka. Czeka. Czeka..
Czeka na swojego człowieka.. Mimo ciężkiego losu, Kongo jest ułożonym, grzecznym i bardzo mądrym, rozumnym psem. Genialnie współpracuje z dziećmi! Najmłodsi wychodzą z nim na spacery, przytulają, pocieszają, a przede wszystkim kochają.. Jest naprawdę łagodny, spokojny i bardzo wierny. Umie jeździć samochodem. Nie boi się nowych miejsc. Ba! Podczas spotkania z dziećmi w szkole cały czas przeleżał lub przesiedział domagając się od czasu do czasu głasków. Wszystkie dzieci miały przyjemność go poznać, a on wszystkie przytulania znosił z anielską cierpliwością oddając całusy i merdając ogonkiem. Dogaduje się bez problemu z innymi niezaczepialskimi psiakami. Na smyczy chodzi perfekcyjnie. W miejscach publicznych, restauracji grzecznie leżał i grzał się przy kominku. PSI IDEAŁ! Jest już po kastracji, szczepieniach i odrobaczaniu.
Niestety.. Czas leci.. Kongo nie pozostało już dużo czasu na znalezienie wspaniałego domu.. Jest już starym psem, według niektórych szanse na jego adopcje są marne.. My nie poddajemy się i szukamy kochanemu milusińskiemu najlepszego domu pod słońcem!
Kongo przebywa w okolicach Warszawy, lecz transport w razie potrzeby na terenie całej Polski pomożemy zorganizować! Kontakt w sprawie adopcji seniora 604-101-165

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji