Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Sheba

image-23

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Sheba 651/15.
Sheba wyrok za niewinność odsiaduje w schronisku już ok 2 lata z krótką około 2 miesięczną przerwą na nieudaną adopcję… Mamy wrażenie, że powoli traci już nadzieję, spuszczone uszy, ogon i zrezygnowany wzrok. Na widok znajomych twarzy nieco się ożywia, ale zaraz potem kiedy odchodzimy, chowa się w budzie. To chyba najgorsze uczucie, widzieć jak pies traci nadzieję, wiedząc, że my- wolontariusze niestety oprócz regularnych spacerów nie możemy zapewnić nic innego- a tu najbardziej potrzebny jest DOM!
W niedługim odstępie czasu ponownie zawisł na jej szyi numer schroniskowej ewidencji. Ta sama – piękna, 8 letnia, wilczasta suczka, ale stan psychiczny po powrocie nie do poznania… Nie chcemy nikogo pochopnie oceniać, ale strach przed dotykiem i jakimkolwiek kontaktem z człowiekiem nie powstaje sam z siebie…Ale dzięki pracy wolontariuszki z Shebą okazało się, że jest jeszcze fajniejsza niż przed nieudaną adopcją. Nie powinna mieszkać z małymi dziećmi, ze względu na swoje gabaryty i energię. Z innymi psami bywa różnie, raczej wolałaby być psią jedynaczką. Kotami interesuje się umiarkowanie – obserwuje, ale damie nie wypada ich ganiać. Ganiać to ona woli za piłką, którą potrafi oddać bez problemu. Osobie, której zaufa pozwala zrobić ze sobą praktycznie wszystko. Jest łasa na przysmaki, za które jest w stanie chyba nauczyć się chodzić na rzęsach 🙂 Los ją nauczył, że na miłość i wierność trzeba sobie zasłużyć, dlatego na początku jest nieufna do obcych, ale jeśli ktoś poświeci jej swój czas to zyska naprawdę wspaniałą przyjaciółkę.

Kontakt Ania 737 450 502.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji