Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Siena

12187836_1639481292977673_5688175111480544676_n

SIENA to sunia w dojrzałym wieku, w typie amstaffa, biała z pręgowanym – śliczna. Trafiła do schroniska z guzami na łopatce i ogólnie wyglądała wtedy na starowinkę zmęczoną życiem. Po operacji odżyła, dziś nie wygląda i nie zachowuje się jak seniorka. Jest radosna, energiczna ale grzeczna. Na spacerach początkowo troszkę ciągnie na smyczy jednak później się uspokaja i ładnie idzie. Uwielbia się przytulać i rozdawać buziaki, choć nawiązanie relacji z opiekunem zabiera jej kilka spacerów. Kocha ludzi, nie ma problemu z zasobami czy zabiegami pielęgnacyjnymi.

Jest wysterylizowana zaszczepiona i odrobaczona – gotowa do adopcji. Ponieważ jest w schronisku dość krótko nie umiemy jeszcze wiele powiedzieć na temat jej stosunku do innych zwierząt, na spacerach bacznie obserwuje inne psy ale nie reaguje na nie agresywnie czy nawet emocjonalnie.

Siena szuka mądrego domu świadomego jej wieku i tego, że miała wcześniej problemy ze zdrowiem. Siena jest sunią o umiarkowanej energii nie będzie zatem wymagającym psem pod względem potrzeby ruchu czy zajęcia.

Jeśli chciałbyś zaopiekować się Sieną już do końca jej życia i dostać od niej w zamian bezgraniczną miłość skontaktuj się z wolontariuszką Asia 502658385 lub opiekunką Magda 513 932 996.

Pies jest własnością schroniska dla bezdomnych zwierząt w Warszawie, obowiązują minimum 3 spacery zapoznawcze.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji