Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Śnieżka

1103
Pupilove.pl

Królewna Śnieżka bez (krasno)ludków. Czeka

ŚNIEŻKĘ, sunię w typie labradorki lub podhalanki, zauważono na wsi od 3 tygodni. Skąd przychodziła i gdzie się chowała nikt nie wiedział. Cichutko zaglądała ludziom w oczy z nadzieją że może ktoś da jej dom. Niestety staje się tak bardzo rzadko, tym bardziej na wsi. NIKOMU nie była potrzebna, nikt jej nie szukał i nie chciał. Postanowiłyśmy odszukać kryjówkę ślicznej białej suni. Trwało to kilka dni, bo psina była wyjątkowo czujna. Zaszyła się głęboko w leśnym podszyciu i za nic w świecie nie chciała wyjść. Wreszcie z pomocą klatki-łapki i jedzonka udało się ją złapać.
Śnieżka ma ok. 2 lat. Ma piękne białe futerko i niezwykłe oczy – prawe niebieskie, a lewe brązowe. Jest chudziutka ale to da się naprawić dość szybko.
Psina ufa człowiekowi, bardzo dobrze dogaduje sie z innymi pieskami .Ładnie chodzi na smyczy. Czeka u nas na wyjątkowego człowieka, który ją pokocha i zabierze do najlepszego na swiecie domu. Odwdzięczy się miłością i oddaniem.
Śnieżka jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona. Będzie zaczipowana i wysterylizowana.Czeka na kochanych odpowiedzialnych opiekunów

Marta 506-970-844
Ania 600-513- 892

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji