Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Sofi

115
Pupilove.pl

Sofi- ok. 3letnia mała suczka, łagodna, przyjazna szuka domu

Poznajcie najwspanialsza suczkę Sofi. Sofi jest mała i wyglądem przy pomina psa rasy Baset Bretoński. Ma ok. 3 lata, sierść ma rudą szorstkowłosą, z białą krawatką. Sofi jest sympatyczną suczką, bardzo łagodną, uległą i skromną. Ona nie oczekuje zbyt wiele. Jej zdaniem nie zasłużyła sobie na lepsze traktowanie niż do tej pory. Udowodnijmy jej że jest w błędzie. Że jej miejsce jest w domu nie w budzie, że głaskanie i okazywanie czułości to coś normalnego, a nie “pańska” łaska.
Sofi jest niesamowita. Tak kochanej, a jednocześnie bardzo skromnej suczki dawno nie mieliśmy w naszym domu tymczasowym. Dom który ja adoptuje będzie musiał nam obiecać, że sunia będzie traktowana jako członek rodziny, że pozwoli jej spać w domu, blisko opiekunów, że nie będą na nią krzyczeć tylko głaskać i rozpieszczać. Sofi jest bardzo uczuciową sunią.
Została najprawdopodobniej wyrzucona z samochodu niedaleko targowicy w Jaśle, gdzie chodziła wzdłuż drogi od kilku dni. Jest już wysterylizowana, wykąpana, odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. Czeka na dobry domek, jako pies kanapowy, absolutnie nie do budy.

Sunia przebywa w Jaśle, tel. 888303929

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji