Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Solar

41
Pupilove.pl

Solar – fantastyczny i wesoły pies w typie husky

Imię: Solar
Rasa: w typie syberian huky
Płeć: samiec
Wiek: ok. 3 lata
Rodowód: brak
Chip: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: kastrowany
Miejsce Pobytu: schronisko woj. kujawsko – pomorskim
Stosunek do dzieci: brak danych
Stosunek do psów: pozytywny
Stosunek do kotów: brak danych

Solar to fantastyczny młody i wesoły psiak w typie rasy syberian husky. Solar jest bardzo dynamicznym uwielbiającym biegać psiakiem. Jak przystało na przedstawiciela tej rasy wymaga domu aktywnego, który będzie w stanie zapewnić mu codzienną dawkę ruchu i nadążyć za jego żywiołowym temperamentem.
Solar jeszcze niedawno mieszkał w mieszkaniu, miał własny dom i człowieka którego kochał, jednak jak często bywa w przypadku psiaków tej rasy, jego właścicielka nie była świadoma potrzeb rasy i nie była w stanie sprostać i zaspokoić potrzeb psa północy.
Solar szuka domu na stałe, takiego, dla którego atutem będzie jego energia i radość z życia, domu który doceni przyjemność płynącą ze wspólnych wędrówek i wypadów za miasto. Solar zna podstawowe komendy takie jak siad czy podaj łapę, jest bardzo pojętnym psiakiem i jeśli tylko dostanie szansę będzie wspaniałym towarzyszem przygód i kumplem na czterech łapach.
Jeśli jesteś osobą aktywną, uwielbiasz biegać, jeździć na rowerze i spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, zadzwoń i daj dom psu, który czeka na kogoś takiego jak Ty.

TELEFON: 502-124-351
MAIL: gosiaczek.t@wp.pl

1. Pamiętaj:
– Adopcja zwierzęcia musi być przemyślana
– Złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia
– Wybierzemy Nowy Dom dla zwierzęcia, który będzie najbardziej odpowiedni.
– Osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji.
– Bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej
– Wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu
( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu).
– NIE ODDAJEMY ZWIERZĄT NA ŁAŃCUCH

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji