Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Solek wesoły, aktywny, łagodny mix siberian husky ADOPCJA

189
Pupilove.pl

Imię: Solar
Rasa: w typie syberian huky
Płeć: samiec
Wiek: ok. 3 lata
Rodowód: brak
Chip: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: kastrowany
Miejsce Pobytu: schronisko woj. kujawsko – pomorskim
Stosunek do dzieci: brak danych
Stosunek do psów: pozytywny
Stosunek do kotów: nie polecany do domu z kotem

Solar to 3 letni pies, mix husky. Solar jeszcze niedawno mieszkał w mieszkaniu, miał własny dom i człowieka którego kochał, potem jednak stał się niechcianym prezentem, a koleje losu sprawiły, że stanął u bram schroniska. Teraz tam oczekuje na nowy dom, człowieka/ ludzi, dla których będzie członkiem rodziny.
Solar uwielbia biegać, szaleć, jest bardzo dynamiczny, czyli dokładnie taki jak powinien być husky. Szukamy dla niego aktywnego właściciela, który będzie w stanie zapewnić mu codzienną dawkę ruchu i nadążyć za jego żywiołowym temperamentem. Solar szuka domu na stałe, takiego, dla którego atutem będzie jego energia i radość z życia, domu który doceni przyjemność płynącą ze wspólnych wędrówek i wypadów za miasto. Pies zna podstawowe komendy takie jak siad czy podaj łapę, jest bardzo pojętnym psiakiem i jeśli tylko dostanie szansę będzie wspaniałym towarzyszem przygód i kumplem na czterech łapach.
Jeśli jesteś osobą aktywną, uwielbiasz biegać, jeździć na rowerze i spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, zadzwoń, bo właśnie znalazłeś idealnego kompana, przyjaciela, który czeka na Ciebie!

Kontakt w sprawie adopcji:
TELEFON: 502-124-351

Pamiętaj:
– Adopcja zwierzęcia musi być przemyślana
– Złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia
– Wybierzemy Nowy Dom dla zwierzęcia, który będzie najbardziej odpowiedni.
– Osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji.
– Bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej
– Wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu
( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu).
– NIE ODDAJEMY ZWIERZĄT NA ŁAŃCUCH !!!

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji