Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Sopelek

13770315_933551340088833_7175141780988059410_n

Wizyta w schronisku to dla wielu ludzi smutne doświadczenie. Setki psich oczu i nosków wciśniętych między kraty, błagających – spójrz na mnie, wybierz mnie, proszę… Sopelek nie widzi, “ogląda” świat za pomocą węchu, dotyku i słuchu. Wciska pyszczek między kraty i czeka… Czeka bo wierzy, że ktoś go wypatrzy i podaruje dom? Czy czeka bo nie pozostało mu już nic innego? W kojcu poza dziurawą budką i pustą miską nie ma nic… Nie ma miękkiego kocyka, gumowych zabawek, nie ma kapci ukochanego Pana, które mógłby przynosić każdego ranka. Nie ma tu też radości, nadziei wiary w lepsze jutro. Z każdego kąta wyziera jedynie bieda i okrutna tęsknota za ciepłem ludzkich ramion.

Każde odwiedziny wolontariuszy są dla niego odskocznią od okrutnej codzienności. Kontakt z ludzką dłonią to najcudowniejsza chwila w życiu. Sopelek to niezwykła duszyczka, która człowieka kocha ponad wszystko. Zawsze był radosnym pieskiem, uwielbiał spacery, zabawy i brykanie z innymi psiakami. Mimo swojej niepełnosprawności nie traci pogody ducha.

Sopelek bardzo pilnie potrzebuje kochającej rodziny, potrzebuje kogoś, z kim dumnie będzie mógł kroczyć przez życie. Kogoś kto zrozumie jego psie potrzeby, troski, lęki i marzenia. Czy jest wśród Was dobra dusza, która podaruje naszemu Sopelkowi opiekę, troskę i miłość jakiej to cudne stworzonko nie zaznało?

W schronisku nie możemy zrobić dla niego nic więcej – zaszczepiliśmy, odrobaczyliśmy, daliśmy budkę i miskę… Bezpieczny kącik w domu i w sercu musisz podarować mu Ty…

Sopelek urodził się w 2012 r., jest niewielkim pieskiem, sięga w kłębie do połowy łydki.

Szuka domu bez małych dzieci, doświadczonego w opiece nad psami lub opiekuna, dla którego praca z psem oraz kontakt z behawiorystą nie będzie stanowił problemu.
Zmiana miejsca zamieszkania może wywołać u psa ogromny stres, z którym nowy opiekun będzie musiał się zmierzyć.

Filmik z Sopelkiem: https://www.youtube.com/watch?v=4Rw-zinzsXI

Prosimy o przemyślane telefony

601 245 643 w godz. 10-20.
668 332 546 w godz. 17-21.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji