Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Sufler

13133279_889495784494389_6644005321187192462_n

“Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies… Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata… Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie” /George G. Vest

Sufler to ofiara poprzednich wakacji. Do schroniska trafił prosto z ulicy – głodny, spragniony, zmęczony. To bardzo pozytywny i towarzyski psiak. Lgnie do ludzi i niesamowicie pragnie z ludźmi kontaktu. W obecności wolontariuszy i pracowników nie wykazuje zupełnie zainteresowania pełną miską, mimo głodu – chce nacieszyć się każdą minutą u boku człowieka.

Nie znamy historii Suflera – czy miał dom? Pewnie nie – miał właściciela – to pewne. Na smyczy nie potrafił chodzić, jednak z każdym kolejnym spacerem idzie ładniej.

Jest psiakiem silnym i dość energicznym jak na swój wiek (ma 10-11 lat). Idealny byłby dla niego dom z ogrodem, ale i częste spacery.

W schronisku nie zupełnie sobie radzi. Nie potrafi nawiązać kontaktu z innymi psiakami, siedzi samotny w ciasnym kojcu, wyczekując wolontariuszy z noskiem wciśniętym między kraty.

Bardzo pragniemy jego lepszej przyszłości. Staramy się wszystkim naszym psiakom zapewnić godne życie, mimo ciągłych problemów i skromnych możliwości finansowych, nigdy jednak nie zastąpimy im ciepłego domu pełnego ciepłych kochających ludzi.

Sufler zasługuje na lepsze jutro. Dla Niego każdy dzień to wyczekiwanie lepszej przyszłości. Kiedy ona nadejdzie?

Filmik z psem: https://youtu.be/h7_Wrgxr5w8

Sufler jest zaszczepiony i wykastrowany.

Kontakt: 668 332 546 (w godz. 17-20) lub 601 245 643 (w godz. 10-20)

 

schronisko dla psów – psy do adopcji

www.pupilove.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji