Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Sułtan

22732_20160619_081654_003

Sułtan, dumne, majestatyczne imię. Bez wątpienia był Sułtanem na swoim podwórku, do czasu gdy jego Pan nie odszedł. Rodzina nie chciała czy nie mogła zatrzymać wiernego towarzysza. I tak, Sułtan trafił do schroniska, gdzie początkowo bardzo przestraszony, siedział w kącie budy. Teraz już oswojony z nową rzeczywistością, daje się poznać jako sympatyczny, łagodny pies.

Świetnie dogaduje się z innymi psami, na spacerach widać jak bardzo spragniony jest towarzystwa. Mimo swoich niewątpliwych zalet, Sułtan nie jest już młodym psem. Mimo to, warto adoptować starsze psy. Są one bardziej zrównoważone, spokojniejsze i zdecydowanie mniej psocą. Sułtan świetnie będzie się nadawał zarówno dla aktywnej rodziny jak i starszej, samotnej osoby. A jeśli w domu jest już pies, Sułtan na pewno się z nim dogada. Jesteśmy pewni, że adopcja Sułtana to dobry wybór dla wszystkich szukających dorosłych, łagodnych psich towarzyszy.

Więcej informacji chętnie udzieli wolontariuszka Karolina: tel. 662029405

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji