Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Sunia Kuvasz

156
Pupilove.pl

12 miesięczna sunia KUVASZ WĘGIERSKI szuka odpowiedzialnego domu!

Cześć Ludzie – za chwilkę będę bezdomna…mam około roku, a mój Pan umarł. Płynie we mnie czysta, mocna węgierska krew – jestem rasy Kuvasz Węgierski. Jeszcze taki szczenior ze mnie, ale pokazuje już rogi – dominuję i nie wszystkie psy toleruje, no i Pan mnie rozpieszczał i na wszystko pozwalał, więc teraz taka trochę zbuntowana nastolatka ze mnie. Już czasem wiszę na łańcuchu, bo nie lubię psa w rodzinie, do której trafiłam i jak nikogo w domu nie ma – to tak sobie kwitnę pod drzewkiem na łańcuchu. A marzy mi się domek, gdzie będę mogła biegać po trawie, gdzie nie ucieknę, gdzie ktoś ze mną popracuje – to obiecuje go zawsze słuchać.
Kochani – pomóżcie, ta psia dziewczynka za niedługo trafi do schroniska, bo rodzina no nie ma innego wyjścia…nie ma rady – i nie komentujemy tego – czasem szkoda słów.
Dom dla pięknego dużego owczarka, który śpi w domu przy łóżku, niestety jak domownicy idą do pracy to łańcuch jest jedynym wyjściem by uniknąć awantury.
Potrzebny dobry domek, który ma chociaż jakieś pojęcie o dużych psach pasterskich lub polujących, czyli dużo czasu na spacery albo duży wybieg.
Obowiązuje umowa, nakaz sterylizacji a także wizyta przed i po adopcyjna. A gdybym nie odbierała telefonu to pisać smsy, że o Kuvasza to oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.

Kontakt w sprawie adopcji
Agata 500 055 822

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji