Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

SUPEŁEK

dsc08873
Pupilove.pl

BARDZO SYMPATYCZNY, MŁODZIUTKI PSIACZEK SZUKA DOMU.
Waży 10 – 11 kg.
SUPEŁEK to ulubieniec schroniska, radosny, tulaśny, przyjacielski, po prostu kochany. Rozśmiesza nas, kiedy mimo dosyć mikrych rozmiarów, dzielnie poszczekuje próbując nas bronić przed czymś co w jego mniemaniu nam zagraża. To jeszcze dzieciak, ma zaledwie 12 miesięcy a już taki dzielny z niego chłopak. Nie jest jednak nadmiernie hałaśliwy, nie szczeka bez potrzeby.
Młodziutki i chętny do nauki i zabawy.
Dobrze odnajduje się w grupie schroniskowych psów, nie jest psem konfliktowym.
Psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone ,posiadają książeczki zdrowia.
Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.30 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
adopcje.erka@gmail.com
W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa. Osobom, które będą chciały adoptować Supełka podeślemy filmik.
Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując psa bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilka, kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji