Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Super

psy-do-adopji-pupilove-super-super-pies-o-spokojnym-usposobieniu-grzeczny-i-mily-adopcja-krakow

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Super to dość duży, spokojny pies o bardzo łagodnym usposobieniu. Ma około 2-3 lata, piękne białe ząbki, pół-dłuższy włos, jest w ogólnie dobrej ogólnej kondycji fizycznej.
Super jest psem miły, grzecznym. Nie wykazuje agresji, nie dokucza innym psom. Na razie nie najlepiej potrafi jeszcze chodzić na smyczy, ale pracujemy nad tym. Nie ucieka przed ludźmi, można go łatwo przekonać do siebie podając smakołyki.
Super uwielbia głaskanie i przytulanie. Bardzo się przy tym odpręża. To dobry, przyjazny, dojrzały pies. Przy odrobinie cierpliwości na pewno stanie się szybko oddanym psim przyjacielem i kompanem na wędrówkach czy spacerach.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

Kontakt 793 993 779

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Na smsy nie odpisujemy.

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji

Comments to Super