Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Szczeniaki

2
Pupilove.pl

3 siostry, SZCZENIACZKI czekają na nowe domy!

Pola-czarna, gładkowłosa dziewczynka na wyższych nóżkach, z krawacikiem i czterema skarpetkami. W przyszłości urośnie może do kolana jak większy ratlerek. Teraz waży ok.1700g. Wesoła i chętna do zabawy. Bardzo lubi piłeczki i zabawki. Wszystkie jakie znajdzie zabiera do legowiska (zd.3)

Tola- gładkowłosa czarnulka na wyższych nóżkach, z krawacikiem i jedną skarpetką .Będzie kiedyś pieskiem pod kolanko. Najwyższa z siostrzyczek. Dostojna i rezolutna , indywidualistka . Obserwuje zabawy sióstr z boku i czasem ,gdy ma nastój, to się dołącza. Woli poleżeć na kolankach u człowieka i zażywać głaskania (zd.4)

Zuzia – czarna kudłata kulka z białym krawacikiem i skarpetkami. Sunia na niższych nóżkach. Wydaje się największa z sióstr ponieważ ma dłuższy włos ale nie urośnie więcej niż do kolana. Wesoła i zawsze chętna do zabawy, biega i zaczepia pozostałe .Uwielbia głaskanie i szuka kontaktu z człowiekiem. (zd.tytułowe)

Kontakt w sprawie adopcji 507-415-468

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji