Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Szena

19424361_1401386446606216_3851514941086226440_n

Szena – prześliczna, około 2 letnia suczka w typie owczarka niemieckiego. W pierwszym kontakcie nieco nieśmiała, szybko otwiera się na opiekuna. Kontaktowa, urocza, przytulaśna, cierpliwa. Można ją „jeść łyżkami”. Bardzo lubi dzieci i zachowuje się wobec nich niezwykle delikatnie. Szena to spora dziewczynka – waży ok. 30 kg. Jest jednak spokojna, cicha i zdecydowanie nie należy do psów nadmiernie aktywnych. Łagodna, świetnie dogaduje się zarówno z samcami, jak i suczkami. Idealnie odnajdzie się w domu z ogrodem (jest domatorką i nie ma tendencji do samowolnych wycieczek), ale i w mieszkaniu – jeśli opiekun wykaże odrobinę cierpliwości – nauczy się żyć. Mądra, złakniona kontaktu z człowiekiem, czuła – idealna kandydatka na Przyjaciółkę rodziny.
Szena mieszka w hoteliku koło Grójca. Jest zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana.
Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa).
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji