Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

SZERYF

6
Pupilove.pl

Psy w naszym schronisku są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA DUŻEGO PSA.
SZERYF duży pies, za kolano, mocnej budowy, rudy o delikatnym pręgowaniu na grzbiecie.
Dobrze mu z oczu patrzy. Jest u nas od niedawna, ale zaprzyjaźnił się już z wszystkimi wolontariuszami. Jest łagodny, przyjacielski i kochany, ale ma też w sobie moc, budzi respekt i z pewnością w razie potrzeby stanie w obronie domowników.
Ma ogromny potencjał i raczej powinien mieć opiekunów dla których nie będzie to pierwszy pies, bo trzeba go prowadzić mądrze by nie zepsuć charakteru.
Szukasz przyjaciela i obrońcy to SZERYF jest właśnie dla Ciebie. Pies nie ma podszerstka, więc nie nadaje się do mieszkania w budzie.
Ładnie chodzi na smyczy.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję.
Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji