Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

SZINEK

152
Pupilove.pl

W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa.

SZORTKOWŁOSY, ŚREDNIEJ WIELKOŚCI PIESEK SZINEK SZUKA DOMU.

Waga około 11 kg, sięga za połowę łydki.

Uroda może i dla koneserów, ale za to przekochany pies, kto go przygarnie nie będzie żałował. Delikatny, wrażliwy, spokojny i całuśny. Uwielbia się przytulać. Chyba musiał być bity, a z pewnością przeganiany gdy tułał się po wsiach, bo nadal na gwałtowny ruch reaguje strachem. Wystarczy jednak przykucnąć, zawołać go, a podchodzi machając ogonkiem i wtulając się w człowieka.

W stosunku do innych psów jest okej, a na koty w razie potrzeby możemy sprawdzić.

SZINEK umie chodzić na smyczy. Będzie doskonałym towarzyszem zwłaszcza tych leniwych wędrówek. SZINEK szuka swojego własnego kąta, na pewno ofiaruje za niego bezwarunkową miłość i przyjaźń.

Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z wolontariuszką. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.

KONTAKT w sprawie adopcji:

534667299

adopcje.erka@gmail.com

Prosimy o przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego los na następne kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji