Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Tajfun

image-87

Tajfun – młody około półtoraroczny pies w typie molosa, większą część swojego dzieciństwa spędził w schronisku. Jest radosnym psem, ale bardzo silnym i energicznym.
Był uczestnikiem kursu “Przyjaciel Pies”. Podkreślić należy fakt, że każdy inny pies może pracować ze swoim opiekunem każdego dnia . Tajfun poza weekendem nie może liczyć nawet na regularne spacery. Po kilku tygodniach weekendowej nauki Tajfun potrafił wykonać : siad, waruj, zostań, puść na komendę, nie rusz, do mnie, noga oraz uczył się grzecznie chodzić na smyczy. Pies wymaga regularnego ćwiczenia, w schronisku ma możliwość pracy tylko 1-2 razy w tygodniu z wolontariuszką, jednak zawsze będzie to dalekie od budowania z psem więzi na co dzień w domu.
Dobrze reaguje na suczki.
Pies wymagający dużej aktywności fizycznej i stymulacji umysłowej.
Nie jest to pies dla każdego. Wymaga doświadczonego opiekuna, który będzie pracować z psem bez przemocy.
Tajfun może zamieszkać w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem – wszystko tak naprawdę zależy od właściciela jak przyzwyczai i wychowa psiaka. Pies nie zostanie wydany do kojca jako nocny stróż ani na łańcuch.
Jeśli Tajfun nie jest psem dla Ciebie, możesz pomóc udostępniając to ogłoszenie. Pies znajduje się w schronisku w Skierniewicach. Możemy pomóc w transporcie do nowego domu.

Adopcja psa
Kontakt: 691129389
FILMIK: www.youtube.com/watch?v=OPROsE7L3d8&feature=youtu.be
FILMIK 2:www.youtube.com/watch?v=VsDL40IpLCM&feature=youtu.be

 

psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji