Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Tajger

psy-do-adopcji-pupilove-tajger-mlody-i-zdolny-pies-z-ikra-do-adopcji-zwierzeta

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Tajger – pełen wdzięku, trzyletni, zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany piesek troszkę więcej niż średniej wielkości.

Na spacerach posłuszny, ładnie chodzi na smyczy i biega na lince. Naprawdę lubi się uczyć (na zdjęciach widać go m.in. na wybiegu i podczas zabawy w poszukiwanie smaczków na drzewie). Bieganie i zabawa piłeczką czy szarpaczkiem to jego ulubione zajęcia – oczywiście oprócz ćwiczeń, podczas których zdobywa smakołyki i leżenia na łące obok nóg opiekuna. Zawsze wraca na wołanie, a na komendę daje łapkę, siada, waruje, łapie smaczki w locie i szuka ich w trawie. Bardzo kontaktowy, skupiony na człowieku, chętny do współpracy, wesoły i ciekawski.

Tajger to jednak piesek ze smutną historią – adoptowany ze schroniska jako szczeniak, przywieziony do nas znów w maju 2015 z interwencji – znaleziony w zamkniętej komórce, na wpół uduszony, z plastikową butelką na głowie.

Początkowo przerażony, wycieńczony, próbował odstraszać od siebie ludzi przez kraty boksu. Jednak dość szybko okazało się, że trochę ciepła i opieki wystarczy, by pies otworzył się i bardzo przywiązał do opiekunów. Psy do adopcji nadal nieco obawiają się obcych, zwłaszcza mężczyzn, w razie zagrożenia nie ucieknie jednak, tylko spróbuje obronić siebie i właściciela. A gdy już kogoś pozna i mu zaufa – staje się najmilszym psiakiem pod słońcem. Lubi wtedy być blisko opiekuna, lubi, by go głaskać, czesać, świetnie się bawi.

Jeśli chciałbyś adoptować Tajgerka, konieczne jest wcześniejsze poznanie i zaprzyjaźnienie się z psem pod okiem jego opiekuna. Wskazany dom bez dzieci, zwłaszcza małych. Najlepiej, gdyby przyszły opiekun był osobą ciepłą, łagodną, ale konsekwentną i zdecydowaną oraz chętną do ćwiczeń z psem. Na pewno odpowiedzialną.

Kontakt w sprawie adopcji i wszelkich dodatkowych informacji o Tajgerze telefonicznie lub mailowo. Piesek czeka w schronisku na dobry dom.

Kontakt: 534 181 127

pupilove.pl psy do adopcji

pamiętaj że psy z adopcji kochają najmocniej! pupilove.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji