Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Tajgisia

178
Pupilove.pl

Tajgisia kwintesencja malamutowatości starsza suczka alskan malamute

Szukasz wyjątkowego psa? Takiego, którego pokochasz na zabój? Takiego, który ukradnie Twoje serce i nigdy go nie odda?
To dobrze trafiłeś. Właśnie taki pies szuka swojego, najlepszego na świecie domu.
Takim psem jest Tajgisia. Kwintesencja słowa “malamut” – dla tych, co wiedzą, co to znaczy.
Pies doświadczony przez życie. Pies, któremu ludzie złamali serce, kiedy wyciągała je do nich na kosmatej malamuciej łapie. Pies na tyle silny, że pozbierał się po tym, jak był potraktowano go jak śmieć. Pies, który wygrał z chorobą. Pies, który zasługuje na wszystko, co najlepsze.
Tajgisia trafiła pod nasza opiekę w maju br. wprost z jednego ze schronisk. Widać było, że nie miała łatwego życia. Zniszczona, zaniedbana, chora. Być może łańcuchowa, być może jeden z trybików pseudo hodowli. Kiedy stała się niepotrzebna, została wywalona.
Mimo przeżyć nie zapomniała, jak być malamutem. Energiczna, robiąca wszystko całą sobą. Kochająca na zabój ludzi, którym zaufa. Okazująca z chirurgiczną precyzją “pogardę” tym, których uzna za niewartych jej uwagi. Pewna swego, kontaktowa, uparta. Czerpiąca z życia pełnymi łapami.
Przeszła ciężką operację usunięcia listwy mlecznej i guzów. Nie ma przerzutów, Tajgisia ma wykonane wszystkie badania. Niestety 4 guzy odrastają, przed nami kolejny zabieg.
Wiemy, że to ogromne ryzyko dla czyjegoś serca, ale mamy nadzieję. Mamy nadzieję na to, że ktoś zobaczy i pokocha tą dumną, piękną malamucią damę.
Tajgisia przebywa w hotelu w okolicach Łodzi. Ma sporo ruchu, wychodzi na spacery. Jednak mieszka w kojcu. Nie takiego życia byśmy dla niej chcieli. To jeden z psów, których się nie zapomina… Taki, dla którego warto walczyć do upadłego.
Może ktoś zakocha się w pięknych, brązowych oczach i przygarnie do domu i serca kosmatą przyjaciółkę.
Pokryjemy koszty zabiegu, opieki weterynaryjnej. Byle ktoś dał jej szansę… Nie wyobrażamy sobie, że kolejną zimę spędzi w budzie a nie na kolanach człowieka przez duże C….
Tajgisia jest w pełni sprawna, aktywna, towarzyska. Jest odrobaczona, zaszczepiona, zabezpieczona przeciwko kleszczom. Stosunek do psów ma różny, w schronisku mieszkała z samcem w kojcu. Może zamieszkać w domu z dziećmi.

Kontakt:
Fundacja Adopcje Malamutów
Kasia 660716564
Milena 512015080

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji