Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

TAJSON

43
Pupilove.pl

ZASŁUŻYŁ NA SPOKOJNE ŻYCIE
TAJSON…pies w typie amstaffa, który trafił do schroniska z łańcuchem u szyi, warczący, rzucający się na wszystko i wszystkich, wydawało się nieobliczalny… Czas, cierpliwość ,konsekwentna socjalizacja i tak się wpatruje dziś w wolontariuszkę jak na pierwszym zdjęciu …:)
Jego zachowanie podczas robienia zdjęć zrobiło na mnie ogromne wrażenie… dużo o nim słyszałam, widywałam przelotnie w kojcu. Pies mnie nie znał. Musiałam podejść blisko, żeby zrobić fotki. Obcy zbliżający się człowiek, dziwny przedmiot w rękach. O co chodzi? Widać było, że nie czuł się pewnie , ciągle zerkał na wolontariuszkę, co ona na to, czy trzeba się bać i bronić czy nie…Otrzymywał wsparcie i był spokojny…Piękna sprawa.
TAJSON ma już swoje lata, nie jest młodzieniaszkiem. Nie jest też typowym przytulakiem, psem dla każdego, na jego zaufanie trzeba zapracować. Wcześniejsze życie tego psiaka z pewnością nie było łatwe, ale w schronisku już nauczył się dużo, bardzo się zmienił, opanował sztukę chodzenia na smyczy, więc każdego dnia może choć przez chwilę zrelaksować się poza schroniskiem. Ufa swoim ludziom i oni ufają jemu.. w stosunku do obcych jest zdystansowany.
Mamy ogromną nadzieję na super dom dla niego, wyjątkowo na to zasługuje. Chcielibyśmy by wreszcie był szczęśliwy!
Szukamy mu domu z ogrodem, gdzie będzie się czuł najlepiej i z pewnością odnajdzie się w roli stróża.
Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszką.
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, są też zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.
Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta.
W sprawie adopcji i szczegółowych informacji na temat pieska proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji