Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Terry

psy-do-adopcji-pupilove-przyjazny-dla-innych-psiakow-i-dzieci-mlody-i-sliczny-terry-adopcja-dodaj-zdjecia

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Terry to młody psiak średniej wielkości. Jest bardzo przyjazny dla innych psiaków i dzieci. Uwielbia zabawy i towarzystwo człowieka. Ma niespożytą energię, chciałby bawić się i biegać każdego dnia. Dlatego poszukujemy dla niego takiego domku, gdzie psiak będzie miał możliwość aktywnie spędzać czas. Na początku po adopcji Terry będzie pewnie bardzo szalony w zabawach, gdyż obecnie mieszka w hoteliku kojcowym gdzie nie ma możliwości, aby miał tyle ruchu i zabawy ile by chciał. Terry jest bardzo żywiołowy i przebywanie w kojcu mu nie służy, on bardzo tęskni za obecnością swojego człowieka i za wolnością.
Terry jest po kastracji, szczepieniach i czeka już długo na domek, dlatego jeśli chcecie mieć za przyjaciela takiego żywiołowego psiaka, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się bliżej z Terrym. Psiak przebywa obecnie w hoteliku koło Tomaszowa Mazowieckiego, ale dowieziemy go do każdego miejsca w Polsce. Jednak w trosce o jego dobro, zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

Kontakt Bożena 606 142 150

pupilove.pl psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji