Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Toffi

11
Pupilove.pl

Toffik, SZCZENIAK szuka kochającego domu!

Szczeniak porzucony w polach, pozostawiony sam sobie…
Miał ok 3 miesiące, kiedy już przyszło mu walczyć o kawałek pożywienia, jadł co znalazł… Przeganiany na każdym kroku, bity stracił wiare w ludzi. Jedyne z czym mu się kojarzymy to ból i wrzask. Pomocna łape znalazl dopiero w budzie starego niedowidzacego już psa, stamtąd również przez człowieka był przeganiany…Robil zbyt dużo bałaganu kośćmi i śmieciami, które znajdował i przynosil pod bude. Posesja nie ogrodzona gdzie mieszkal stary psiak, obok tych pól, gdzie porzucony został, to był jego jedyny świat.
Długo zajęło Nam wyłapywanie Tofika, dziś juz bezpieczny, ale nadal z rezerwa do ludzi doroslych, a ogromem miłości do innych czworonogów i dzieci.
Nie potrafi chodzić na smyczy, boi sie uwięzi. Walczymy malymi kroczkami z jego lekiem, kiedyś się przekona, że smycz nie gryzie.
W domu zachowuje czystość o dziwo nie miał z tym najmniejszego kłopotu.
Lubi zabawy, które nie wiaza sie ze zbyt często.

Szukamy domu z drugim psiakiem, domu który cierpliwe poczeka, aż Tofik im zaufa, ludzi z sercem na dłoni i pełnymi kieszeniami cierpliwości.
Czy znajdzie swój dom? Czy ktoś pokocha Tofika i do końca będzie pokazywał mu, że człowiek to miłość? Czy ktoś podejmie wyzwanie i zawalczy o jego zaufanie?
Dom tymczasowy już je uzyskał, wiec i Wam się uda… Wystarczy chcieć. Chcesz? Zapraszam do rozmowy, odpowiem na wszystkie pytania.
tel. 731 731 225
Świętokrzyskie, gm Końskie. Transport nie jest problemem.
UDOSTĘPNIJ TAK TEŻ POMAGASZ
Toffik czeka na dom, może to właśnie Twój dom.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji