Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Tofi

temp2
Pupilove.pl

Tofi

 

Już od dawien dawna zastanawiało mnie ile warte jest życie niewinnej małej istoty?

Po dzisiejszym dniu stwierdzam,że dla nie których raczej nic.

Omijamy często szerokim łukiem co wokół nas się dzieje, co robi sąsiad, co robi dalsza rodzina, czasem i nie patrzy ktoś na siebie.

Od kiedy krzywda na kimś mniejszym, słabszym jest w modzie? coraz więcej jest tego w tym zwykłym życiu.

Co daje komuś taka krzywda? co tym zyska? zapłaci ktoś za to czy jak? w sumie…czasem i tak wychodzi,że Pan X da na flaszkę Panu Y żeby pozbył się problemu.

Po co mieć psa skoro nie ma się na niego pieniędzy lub też w większych przypadkach lepiej jest się napić zamiast psa wysterylizować.

Często widzę interwencję i tłumaczenie ludzi przecież pies zawsze był przy budzie, nigdy nie szczepion, suka ma rodzić co cieczkę bo tak ma wpisane już w życiorysie, a inny ma wisieć na łańcchu i pilnować szałasu w którym mieszkają , no właśnie kto? sami sobie odpowiadamy po cichu.

To co zrobił w tej sytuacji człowiek odbiło się konkretnie na matce i szczeniakach, już od małego szczeniaka psy mają psychikę na poziomie 0 , trzeba na nowo budować relację między człowiekiem a psem, między psami a psami? serio?

Dlaczego jeden krzywdzi a drugi za wszelką cenę chce to naprawić?

dlaczego nie możemy być wszyscy dobrzy, ile byśmy zyskali dobra dla nich i nas samych…

PIerwsza moja myśl jak go zobaczyłam to pomyslałam ma namalowane na pyszczku co mi chcesz zrobić? już straciłem nadzieję na dobro człowieka, nie chce istnieć.

Czy po to pojawilem sie na  świecie ? po to człowiek to robi?

nie sądze i też zmienię jego patrzenie na świat, nie zazna nigdy już przemocy, głodu i przede wszystkim strachu, panicznego strachu….

Maluch jest odrobaczony, zaczipowany a za około 2 tyg będzie szczepiony. Urodzony mniej więcej 23.02.2017

Adoptować można przez Fundację Jestem głosem tych co nie mówią, w punkcie w Czerwionce  lub też napisać do mnie, na pewno dam znać komu trzeba.

Piesek nie będzie duży,  mama jest trochę większym jamnikiem.

 

Tofi

 

Tel do kontaktu

Iza 695899956

Rafał 781572224

Agata 506952182

Justyna 697175450

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji