Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Tora

img_3542

Tora to przepiękna ok 8 letnia sunia w typie owczarka staroniemieckiego, waży ok 40 kg i jest masywnej budowy.

Jest naprawdę cudownym stworzeniem, uwielbia ludzi, pragnie bliskiego kontaktu z człowiekiem, gdy zagwiżdżesz lub ją zawołasz, Tora już jest obok. Jest energiczna i żywiołowa. Kocha pieszczoty, głaskanie, przytulanie.

Bardzo ładnie dogaduje się z innymi psami, uwielbia zabawy, długie spacery, bieganie. Pięknie chodzi na smyczy, ma w tej chwili lekką nadwagę ale nad tym pracujemy. Jest zaszczepiona, odrobaczona, zabezpieczona przed pchłami i kleszczami. Gdy tylko troszkę schudnie zostanie poddana zabiegowi sterylizacji, zostanie też zachipowana.

Tora jest pod naszą opieką od niedawna, trafiła do nas ze schroniska w którym niestety nie potrafiła się odnaleźć. W schronisku przebywała ponad pięć lat, obecnie mieszka w hoteliku Tom-Mag w gminie Poddębice i cudownie się tutaj odnalazła.

Szukamy dla Tory domu z dużym ogrodem lub podwórkiem, domu bez kojca i łańcucha, domu z pełna michą i człowiekiem który czasem zawoła: “chodź Tora idziemy na spacer”. : )

Tora jest pod opieką Fundacji Dom dla Kundelka, obowiązują procedury adopcyjne, wizyta przed i po adopcyjna, wypełnienie ankiety i podpisanie umowy.

Transport do nowego domu na terenie całego kraju na koszt fundacji.
Kontakt w sprawie adopcji: 697 575 977

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji