Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Tusio

3
Pupilove.pl

Tusio szczeniak 7 mcy mix alaskan malamute ADOPCJA

Tusio to młodziutki około 7-8 miesięczny szczeniak mix alaskan malamute. Psiak waży ok. 15 kg, nie wyrośnie na pełnowymiarowego malamuta. Wyglądem i charakterem bardzo przypomina malamuta, jednak docelowo nie będzie ani tak duży jak malamut.
Psiak został znaleziony na początku maja w lesie. Nie znamy jego przeszłości, nie wiemy czy komuś uciekł czy został porzucony. Niestety fakty wskazują raczej na drugą opcję.
Psiak przebywa obecnie w domowym hotelu w okolicach Łodzi. Bardzo dobrze zaaklimatyzował się w nowych warunkach. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Broni zasobów, zarówno przed psami jak i prze ludźmi- jednak wszystko jest do przepracowania. Psiak umie chodzić chodzić na smyczy, ładnie jeździ w samochodzie. Tusio ma charakterek , wymaga więc konsekwentnego opiekuna. Niestety wychodzą braki w socjalizacji- kiedy się czegoś przestraszy kłapie zębami np. u weterynarza, nie jest jednak agresywny. Potrzebuje dużo spokoju, poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji.
Tusio to wesoły, aktywny dzieciak, który pokochany mądra miłością, stanie się wiernym i oddanym towarzyszem.
Mile widziany opiekun ze znajomością specydiki rasy.
Psiak potrzebuje sporej dawki ruchu i aktywności.
Zostanie wydany do adopcji na warunku kastracji.

Kontakt:
Martyna 608286295
martyna@adopcjemalamutow.pl


 

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

psy do adopcji schronisko

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji